• Na razburljivi tekmi v Domžalah remi

• Nogometaši Maribora so na tekmi 20. kroga Prve lige Telekom Slovenije v Domžalah ob polčasu zaostajali že s 3:1, a so nato v nadaljevanju bili mnogo boljši nasprotnik in so izid izenačili na 3:3 ter na koncu bili celo bliže zmagi kot domačini, ki so prevladovali v prvem polčasu.

NK DOMŽALE - NK MARIBOR 3:3 (3:1)

Stadion Športni park Domžale. Prva Liga Telekom Slovenije, 20. krog. Sodnik: Matej Jug (Tolmin). Pomočnika: Jure Praprotnik (Ljubljana) in Uroš Bensa (Nova Gorica). Četrti sodnik: Dragoslav Perić (Kranj). Delegat: Dušan Bezjak (Tolmin)

NK DOMŽALE: Sorčan, Žinič, Vuklišević, Karić Šoštarič, Sikošek, Husmani, Pišek, Svetlin (46` Martinović), Ibričić, Jakupović (82` Markuš), Kolobarić  Trener: Dejan Djuranović.

NK MARIBOR: Jug, Koblar (65` Repas), Peričić, Pihler, Kolmanič, Vrhovec, Cretu, Felipe Santos, Požeg Vancaš (89` Mešanović), Kronaveter (65` Mlakar), Matko Trener: Mauro Camoranesi.

Strelci: 1:0 Husmani (14), 1:1 Cretu (19), 2:1 Ibričić (23, 11m), 3:1 Kolobarić (44), 3:2 Požeg Vancaš (65), 3:3 Cretu (70)

Rumeni karton: Felipe Santos (25), Ibričić (25), Matko (29), Sikošek (42), Pihler (45), Kronaveter (59), Mešanović (90+2)

10.02.2021 ob 20:29h