• NK Maribor premagal Radomlje

• Nogometaši Maribora so v 4. krogu Prve lige Telemach proti Radomljam že v prvem polčasu dosegli dva zadetka in na koncu zmagali z 2:1. Za vijoličaste sta gola dosegla Vrhovec v 16.minuti iz enajstmetrovke in Sirk z glavo v 27.minuti.

RADOMLJE - MARIBOR 1:2 (0:2)

Športni park Domžale. Prva liga Telemach, 4. krog. Sodnik: Mihael Antič (Koper). Pomočnika: Aleksandar Kasapović (Ljubljana) in Adis Habibović (Gračišče). Četrti sodnik: Roberto Ponis (Koper). Delegat: Jožef Rajh (Celje).

KALCER RADOMLJE: Šugić, Guček, Jazbec, Rugašević (82` Ihbeisheh), Mužek, Nuhanović (82` Kregar), Zabukovnik, Primc (70` Blaić), Božić (57` Pogačar), Cerar, Šarić (57` Varga)Trener: Rok Hanžič.

NK MARIBOR: Jug, Milec, Mitrović, Voloder, Sikošek, Vrhovec (74` Makoumbou), Alvir, Repas (83` Pihler), Požeg Vancaš (63` Šturm), Matko (74` Žugelj), Sirk (63` Vipotnik) Trener: Simon Rožman.

Strelci: 0:1 Vrhovec (16, 11m), 0:2 Sirk (27), 1:2 Varga (66)

Gorazd Elvič                                                          foto:Gorazd Elvič

07.08.2021 ob 23:00h