• Z velikimi težavami do zmage

• Maribor je v  tekmi 21. kroga Prve lige Telekom Slovenije z golom Luke Zahovića srečno prišel do zmage z 1:0, pri tem pa so se varovanci trenerja Milaniča pošteno mučili, saj jim igra nikakor ni stekla, za nameček pa so  od 61.minute igrali še z igralcem manj, saj je slab sodnik Obrenović isključil Pihlerja.

ALUMINIJ - MARIBOR 0:1 (0:0)

Športni park Kidričevo, Prva Liga Telekom Slovenije, 21. krog, gledalcev 1500, sodnik Rade Obrenović (Ljubljana), pomočnika sodnika Grega Kordež (Dol pri Ljubljani) in Tomislav Pospeh (Ljubljana), četrti sodnik Aleksander Kasapović (Ljubljana), dodatna sodnika za goloma Asmir Sagrković (Vrhnika) in Darjan ovačič (Grosuplje), delegat: Gojko Setnikar (Ljubljana)

ALUMINIJ: Kovačić, Amuzie, Kontek, Martinović, Krajnc, Muminović, Petrovič, Vrbanec (74` Marinšek), Horvat, Matjašič (74` Leko), Maloku (88` Grgić)   Trener: Oliver Bogatinov.

NK MARIBOR: Pirić, Klinar, Rajčević, Ivković, Kolmanič, Dervišević, Pihler, Žugelj (46` Tavares), Hotić, Mešanović (64` Cretu), Zahović (83` Kramarič). Trener: Darko Milanič.

Strelec: 0:1 Zahović (66)

rumeni kartoni: Amuzie (25), Pihler (37), Krajnc (49), Dervišević (61), Amuzie (71), Tavares (75), Hotić (84)

rdeči karton: Pihler (61, 2R)

Gorazd Elvič                                                             foto:G.Elvič

03.03.2019 ob 20:18h